Wydział:   


Budynek:  
Miejsce:  


Skład:       
Data: 
Sygnatura: 
Ostatnia aktualizacja danych:2020-08-12 7:00:01
1.Data:2020-08-12Godzina:08:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 454/19
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
2.Data:2020-08-12Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 434/19
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
3.Data:2020-08-12Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 792/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
4.Data:2020-08-12Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 17/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
5.Data:2020-08-12Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 590/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
6.Data:2020-08-12Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 2/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
7.Data:2020-08-12Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 142/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
8.Data:2020-08-12Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 797/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
9.Data:2020-08-12Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 171/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
10.Data:2020-08-12Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 121/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
11.Data:2020-08-12Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 18/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
12.Data:2020-08-12Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 217/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
13.Data:2020-08-12Godzina:10:25
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1681/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
14.Data:2020-08-12Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 456/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
15.Data:2020-08-12Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1103/19
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
16.Data:2020-08-12Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 114/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
17.Data:2020-08-12Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 118/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
18.Data:2020-08-12Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1958/18
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
19.Data:2020-08-12Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 159/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
20.Data:2020-08-12Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 2599/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
21.Data:2020-08-12Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 69/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
22.Data:2020-08-12Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 162/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
23.Data:2020-08-12Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 153/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
24.Data:2020-08-12Godzina:12:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kop 53/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
25.Data:2020-08-12Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 2562/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
26.Data:2020-08-12Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 206/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
27.Data:2020-08-12Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 447/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
28.Data:2020-08-12Godzina:13:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 138/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
29.Data:2020-08-12Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 2614/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
30.Data:2020-08-12Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 2685/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
31.Data:2020-08-12Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 301/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
32.Data:2020-08-12Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 327/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
33.Data:2020-08-12Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 2667/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
34.Data:2020-08-13Godzina:08:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 930/19
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Szota
35.Data:2020-08-13Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1265/19
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
36.Data:2020-08-13Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Pracy
Sygnatura:IV P 3/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Andrzej Józefowski
Ławnicy:Pan Mirosław Mazur , Pani Katarzyna Janoszka-Linstedt
37.Data:2020-08-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 121/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
38.Data:2020-08-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 395/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
39.Data:2020-08-13Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 405/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
40.Data:2020-08-13Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 434/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
41.Data:2020-08-13Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 102/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
42.Data:2020-08-13Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 451/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
43.Data:2020-08-13Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 448/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
44.Data:2020-08-13Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 116/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Szota
45.Data:2020-08-13Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1683/19
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
46.Data:2020-08-13Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 449/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
47.Data:2020-08-13Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 450/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
48.Data:2020-08-13Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 420/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
49.Data:2020-08-13Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 62/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
50.Data:2020-08-13Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 89/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
51.Data:2020-08-13Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 989/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
52.Data:2020-08-13Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 2341/19
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
53.Data:2020-08-13Godzina:12:00
Wydział:IV Wydział Pracy
Sygnatura:IV P 28/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Andrzej Józefowski
54.Data:2020-08-13Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 908/19
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Szota
55.Data:2020-08-13Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1556/19
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
56.Data:2020-08-13Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 978/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
57.Data:2020-08-13Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 80/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
58.Data:2020-08-13Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 508/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Szota
59.Data:2020-08-13Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 4/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
60.Data:2020-08-13Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 913/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
61.Data:2020-08-13Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 165/19
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Barczyk
62.Data:2020-08-17Godzina:08:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 168/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
63.Data:2020-08-17Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 432/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
64.Data:2020-08-17Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 634/17
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
65.Data:2020-08-17Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1506/19
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
66.Data:2020-08-17Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 801/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
67.Data:2020-08-17Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 135/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
68.Data:2020-08-17Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1735/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
69.Data:2020-08-17Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 945/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
70.Data:2020-08-17Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 71/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
71.Data:2020-08-17Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 540/19
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
72.Data:2020-08-17Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1474/19
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
73.Data:2020-08-17Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 452/19
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
74.Data:2020-08-17Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 150/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
75.Data:2020-08-17Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 173/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
76.Data:2020-08-17Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 114/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
77.Data:2020-08-17Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 855/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
78.Data:2020-08-17Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 223/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
79.Data:2020-08-17Godzina:10:35
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 177/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
80.Data:2020-08-17Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 184/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
81.Data:2020-08-17Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 604/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
82.Data:2020-08-17Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1406/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
83.Data:2020-08-17Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 701/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
84.Data:2020-08-17Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 711/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
85.Data:2020-08-17Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 688/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
86.Data:2020-08-17Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 83/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
87.Data:2020-08-17Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 187/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
88.Data:2020-08-17Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1021/18
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
89.Data:2020-08-17Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 267/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
90.Data:2020-08-17Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 278/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
91.Data:2020-08-17Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 626/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
92.Data:2020-08-17Godzina:12:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1719/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
93.Data:2020-08-17Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1019/19
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
94.Data:2020-08-17Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 766/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
95.Data:2020-08-17Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1087/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
96.Data:2020-08-17Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 219/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
97.Data:2020-08-18Godzina:08:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 474/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Szota
98.Data:2020-08-18Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 322/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
99.Data:2020-08-18Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Pracy
Sygnatura:IV P 22/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Andrzej Józefowski
100.Data:2020-08-18Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1601/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
101.Data:2020-08-18Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 95/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
102.Data:2020-08-18Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 893/19
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Szota
103.Data:2020-08-18Godzina:11:00
Wydział:IV Wydział Pracy
Sygnatura:IV P 25/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Andrzej Józefowski
104.Data:2020-08-18Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1466/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
105.Data:2020-08-18Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 397/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
106.Data:2020-08-18Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1708/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
107.Data:2020-08-18Godzina:13:00
Wydział:IV Wydział Pracy
Sygnatura:IV P 38/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Andrzej Józefowski
108.Data:2020-08-18Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 132/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
109.Data:2020-08-18Godzina:14:00
Wydział:IV Wydział Pracy
Sygnatura:IV P 9/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Andrzej Józefowski
110.Data:2020-08-19Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
111.Data:2020-08-19Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 81/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
112.Data:2020-08-19Godzina:08:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 109/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
113.Data:2020-08-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 3/18
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
114.Data:2020-08-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1603/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
115.Data:2020-08-19Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 713/19
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
116.Data:2020-08-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 582/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
117.Data:2020-08-19Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 627/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
118.Data:2020-08-19Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 163/19
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
119.Data:2020-08-19Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 564/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
120.Data:2020-08-19Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 163/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
121.Data:2020-08-19Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 205/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
122.Data:2020-08-19Godzina:09:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 133/17
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
123.Data:2020-08-19Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 622/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
124.Data:2020-08-19Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 474/19
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
125.Data:2020-08-19Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 721/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
126.Data:2020-08-19Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 785/19
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
127.Data:2020-08-19Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1661/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
128.Data:2020-08-19Godzina:10:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1542/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
129.Data:2020-08-19Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1086/19
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
130.Data:2020-08-19Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 446/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
131.Data:2020-08-19Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 37/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
132.Data:2020-08-19Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 52/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
133.Data:2020-08-19Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 198/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
134.Data:2020-08-19Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 49/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
135.Data:2020-08-19Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 354/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
136.Data:2020-08-19Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 177/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
137.Data:2020-08-19Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 578/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
138.Data:2020-08-19Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 19/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
139.Data:2020-08-19Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 58/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
140.Data:2020-08-19Godzina:12:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 335/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
141.Data:2020-08-19Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 315/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
142.Data:2020-08-19Godzina:12:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 245/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
143.Data:2020-08-19Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 182/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
144.Data:2020-08-19Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 160/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
145.Data:2020-08-19Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 203/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
146.Data:2020-08-19Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 563/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
147.Data:2020-08-19Godzina:12:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 266/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
148.Data:2020-08-19Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 387/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
149.Data:2020-08-19Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 539/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
150.Data:2020-08-19Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 391/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
151.Data:2020-08-19Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 179/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
152.Data:2020-08-19Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 380/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
153.Data:2020-08-19Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 579/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
154.Data:2020-08-19Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 84/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
155.Data:2020-08-19Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nw 16/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
156.Data:2020-08-19Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 5/18
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
157.Data:2020-08-19Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 530/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
158.Data:2020-08-20Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 1015/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
159.Data:2020-08-20Godzina:08:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 178/19
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
160.Data:2020-08-20Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 548/20
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
161.Data:2020-08-20Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1386/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
162.Data:2020-08-20Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Pracy
Sygnatura:IV P 6/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Andrzej Józefowski
Ławnicy:Pani Krystyna Błotnicka , Pani Ewa Szczepańska
163.Data:2020-08-20Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 185/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
164.Data:2020-08-20Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 225/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
165.Data:2020-08-20Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 403/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
166.Data:2020-08-20Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 568/20
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
167.Data:2020-08-20Godzina:10:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 545/20
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
168.Data:2020-08-20Godzina:10:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 190/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
169.Data:2020-08-20Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1459/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
170.Data:2020-08-20Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 780/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
171.Data:2020-08-20Godzina:11:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 246/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
172.Data:2020-08-20Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 556/20
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
173.Data:2020-08-20Godzina:12:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 550/20
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
174.Data:2020-08-20Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 251/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
175.Data:2020-08-20Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1673/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
176.Data:2020-08-20Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kop 2/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
177.Data:2020-08-20Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 582/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
178.Data:2020-08-20Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 656/20
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
179.Data:2020-08-20Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 843/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
180.Data:2020-08-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 834/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
181.Data:2020-08-21Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1019/18
Miejsce -Sala:128 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:Ref. Weronika Studzińska
182.Data:2020-08-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 366/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
183.Data:2020-08-21Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 890/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
184.Data:2020-08-21Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 358/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
185.Data:2020-08-21Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kop 23/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
186.Data:2020-08-21Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 63/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Kamila Brandt-Zając
187.Data:2020-08-21Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 1061/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
188.Data:2020-08-21Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 406/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
189.Data:2020-08-21Godzina:09:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 502/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
190.Data:2020-08-21Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 232/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Kamila Brandt-Zając
191.Data:2020-08-21Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 548/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
192.Data:2020-08-21Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 891/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
193.Data:2020-08-21Godzina:10:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 1101/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
194.Data:2020-08-21Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 127/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
195.Data:2020-08-21Godzina:10:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 392/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
196.Data:2020-08-21Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 457/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
197.Data:2020-08-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 577/19
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
198.Data:2020-08-21Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 904/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Kamila Brandt-Zając
199.Data:2020-08-21Godzina:10:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 92/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
200.Data:2020-08-21Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 520/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
201.Data:2020-08-21Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 432/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
202.Data:2020-08-21Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 753/19
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
203.Data:2020-08-21Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 407/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
204.Data:2020-08-21Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2220/18
Miejsce -Sala:129 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Kamila Brandt-Zając
205.Data:2020-08-21Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 433/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
206.Data:2020-08-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 358/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
207.Data:2020-08-21Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 376/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Kamila Brandt-Zając
208.Data:2020-08-21Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 954/17
Miejsce -Sala:128 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Kamila Brandt-Zając
209.Data:2020-08-21Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 199/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
210.Data:2020-08-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 107/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
211.Data:2020-08-21Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 514/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
212.Data:2020-08-21Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1141/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
213.Data:2020-08-21Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 226/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Kamila Brandt-Zając
214.Data:2020-08-21Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 354/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
215.Data:2020-08-21Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 234/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
216.Data:2020-08-24Godzina:08:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 355/19
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
217.Data:2020-08-24Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 98/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
218.Data:2020-08-24Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 589/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
219.Data:2020-08-24Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 247/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Tadeusz Dereń
220.Data:2020-08-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1453/18
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
221.Data:2020-08-24Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 53/20
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:Ref. Weronika Studzińska
222.Data:2020-08-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 5/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
223.Data:2020-08-24Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 44/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Damian Czajka
224.Data:2020-08-24Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 198/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
225.Data:2020-08-24Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 426/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
226.Data:2020-08-24Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 427/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
227.Data:2020-08-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 467/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
228.Data:2020-08-24Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1130/18
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Damian Czajka
229.Data:2020-08-24Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 76/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Tadeusz Dereń
230.Data:2020-08-24Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 612/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
231.Data:2020-08-24Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 200/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
232.Data:2020-08-24Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 479/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
233.Data:2020-08-24Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 510/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
234.Data:2020-08-24Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 110/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Damian Czajka
235.Data:2020-08-24Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 496/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
236.Data:2020-08-24Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 490/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
237.Data:2020-08-24Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 317/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
238.Data:2020-08-24Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 1219/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
239.Data:2020-08-24Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 515/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
240.Data:2020-08-24Godzina:11:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 1220/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
241.Data:2020-08-24Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 514/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
242.Data:2020-08-24Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 722/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Damian Czajka
243.Data:2020-08-24Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 288/19
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
244.Data:2020-08-24Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 550/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
245.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 977/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
246.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 247/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
247.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 93/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
248.Data:2020-08-24Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 621/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
249.Data:2020-08-24Godzina:12:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 318/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
250.Data:2020-08-24Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 75/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
251.Data:2020-08-24Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 103/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
252.Data:2020-08-24Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 220/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
253.Data:2020-08-24Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1770/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Tadeusz Dereń
254.Data:2020-08-24Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Op 15/17
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
255.Data:2020-08-24Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 642/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
256.Data:2020-08-24Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 126/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
257.Data:2020-08-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 92/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
258.Data:2020-08-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 348/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
259.Data:2020-08-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1971/18
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
260.Data:2020-08-24Godzina:13:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 395/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
261.Data:2020-08-24Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 348/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
262.Data:2020-08-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 164/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
263.Data:2020-08-24Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 699/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Damian Czajka
264.Data:2020-08-24Godzina:13:55
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 511/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
265.Data:2020-08-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 129/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
266.Data:2020-08-25Godzina:08:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 223/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
267.Data:2020-08-25Godzina:08:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 62/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
268.Data:2020-08-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 895/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
269.Data:2020-08-25Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 758/19
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
270.Data:2020-08-25Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Pracy
Sygnatura:IV P 35/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Andrzej Józefowski
271.Data:2020-08-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1573/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
272.Data:2020-08-25Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 880/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
273.Data:2020-08-25Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kop 20/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
274.Data:2020-08-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 563/19
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
275.Data:2020-08-25Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 1036/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
276.Data:2020-08-25Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 1021/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
277.Data:2020-08-25Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 835/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
278.Data:2020-08-25Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1496/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
279.Data:2020-08-25Godzina:09:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 687/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
280.Data:2020-08-25Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 982/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
281.Data:2020-08-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 336/19
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
282.Data:2020-08-25Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 798/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
283.Data:2020-08-25Godzina:10:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 1113/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
284.Data:2020-08-25Godzina:10:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 1159/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
285.Data:2020-08-25Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 1162/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
286.Data:2020-08-25Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 139/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
287.Data:2020-08-25Godzina:11:00
Wydział:IV Wydział Pracy
Sygnatura:IV P 24/20
Miejsce -Sala:128 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Andrzej Józefowski
288.Data:2020-08-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 598/19
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
289.Data:2020-08-25Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 442/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
290.Data:2020-08-25Godzina:12:00
Wydział:IV Wydział Pracy
Sygnatura:IV P 95/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Andrzej Józefowski
291.Data:2020-08-25Godzina:12:05
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 242/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
292.Data:2020-08-25Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 224/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
293.Data:2020-08-25Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1014/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
294.Data:2020-08-25Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1166/19
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
295.Data:2020-08-25Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 43/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
296.Data:2020-08-25Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 56/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
297.Data:2020-08-25Godzina:13:00
Wydział:IV Wydział Pracy
Sygnatura:IV P 96/19
Miejsce -Sala:128 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Andrzej Józefowski
298.Data:2020-08-25Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1519/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
299.Data:2020-08-25Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 1034/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
300.Data:2020-08-25Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 334/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
301.Data:2020-08-25Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 557/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
302.Data:2020-08-25Godzina:14:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 270/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
303.Data:2020-08-26Godzina:08:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 82/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
304.Data:2020-08-26Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 68/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
305.Data:2020-08-26Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 226/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
306.Data:2020-08-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 361/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
307.Data:2020-08-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 637/18
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Damian Czajka
308.Data:2020-08-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 63/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
309.Data:2020-08-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 321/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Tadeusz Dereń
310.Data:2020-08-26Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 451/19
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
311.Data:2020-08-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1638/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
312.Data:2020-08-26Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1665/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Tadeusz Dereń
313.Data:2020-08-26Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1223/19
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
314.Data:2020-08-26Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 364/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
315.Data:2020-08-26Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 665/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
316.Data:2020-08-26Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1272/19
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
317.Data:2020-08-26Godzina:10:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 653/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
318.Data:2020-08-26Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 390/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Tadeusz Dereń
319.Data:2020-08-26Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1672/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
320.Data:2020-08-26Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 98/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
321.Data:2020-08-26Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 493/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
322.Data:2020-08-26Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 371/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
323.Data:2020-08-26Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1698/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
324.Data:2020-08-26Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 311/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Tadeusz Dereń
325.Data:2020-08-26Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 535/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
326.Data:2020-08-26Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 951/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
327.Data:2020-08-26Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1577/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Damian Czajka
328.Data:2020-08-26Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 10/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
329.Data:2020-08-26Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 27/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
330.Data:2020-08-26Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 502/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
331.Data:2020-08-26Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 28/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
332.Data:2020-08-26Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 697/19
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
333.Data:2020-08-26Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2028/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Tadeusz Dereń
334.Data:2020-08-26Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 770/19
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
335.Data:2020-08-26Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1813/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
336.Data:2020-08-26Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 257/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
337.Data:2020-08-26Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kop 5/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
338.Data:2020-08-26Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 311/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
339.Data:2020-08-26Godzina:12:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1077/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
340.Data:2020-08-26Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 144/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
341.Data:2020-08-26Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 300/20
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Damian Czajka
342.Data:2020-08-26Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 655/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
343.Data:2020-08-26Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 71/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
344.Data:2020-08-26Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 669/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
345.Data:2020-08-26Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 119/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
346.Data:2020-08-26Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 299/20
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Damian Czajka
347.Data:2020-08-26Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 672/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
348.Data:2020-08-26Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 543/19
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
349.Data:2020-08-26Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 11/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
350.Data:2020-08-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 298/20
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Damian Czajka
351.Data:2020-08-27Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 561/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
352.Data:2020-08-27Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 537/19
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
353.Data:2020-08-27Godzina:09:00
Wydział:IV Wydział Pracy
Sygnatura:IV P 110/18
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Andrzej Józefowski
354.Data:2020-08-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 31/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
355.Data:2020-08-27Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 671/20
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
356.Data:2020-08-27Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1637/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
357.Data:2020-08-27Godzina:09:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 558/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
358.Data:2020-08-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 904/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
359.Data:2020-08-27Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 560/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
360.Data:2020-08-27Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 440/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
361.Data:2020-08-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 217/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
362.Data:2020-08-27Godzina:11:00
Wydział:IV Wydział Pracy
Sygnatura:IV P 107/18
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Andrzej Józefowski
363.Data:2020-08-27Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 559/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
364.Data:2020-08-27Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 209/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
365.Data:2020-08-27Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 1080/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
366.Data:2020-08-27Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1690/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
367.Data:2020-08-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 85/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
368.Data:2020-08-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 617/20
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
369.Data:2020-08-27Godzina:12:05
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 562/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
370.Data:2020-08-27Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 639/20
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
371.Data:2020-08-27Godzina:12:35
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 452/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
372.Data:2020-08-27Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 668/20
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
373.Data:2020-08-27Godzina:13:00
Wydział:IV Wydział Pracy
Sygnatura:IV P 42/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Andrzej Józefowski
374.Data:2020-08-27Godzina:13:05
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 571/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
375.Data:2020-08-27Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 483/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
376.Data:2020-08-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1764/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
377.Data:2020-08-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 649/20
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aneta Andel
378.Data:2020-08-27Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 120/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Wojtoszek
379.Data:2020-08-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 313/20
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:Ref. Weronika Studzińska
380.Data:2020-08-28Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 143/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
381.Data:2020-08-28Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 47/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
382.Data:2020-08-28Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 312/20
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:Ref. Agnieszka Kliś
383.Data:2020-08-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 1927/19
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:Ref. Agnieszka Kliś
384.Data:2020-08-28Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 130/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
385.Data:2020-08-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 399/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
386.Data:2020-08-28Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 177/20
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:Ref. Agnieszka Kliś
387.Data:2020-08-28Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 287/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
388.Data:2020-08-28Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 157/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
389.Data:2020-08-28Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 134/20
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
390.Data:2020-08-28Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 1047/19
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
391.Data:2020-08-28Godzina:13:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 347/19
Miejsce -Sala:326 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Krzysztof Mikołajów
392.Data:2020-08-31Godzina:08:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 149/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
393.Data:2020-08-31Godzina:08:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 451/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
394.Data:2020-08-31Godzina:08:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 668/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
395.Data:2020-08-31Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 566/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Tadeusz Dereń
396.Data:2020-08-31Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1844/18
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
397.Data:2020-08-31Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 312/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
398.Data:2020-08-31Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 722/19
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Damian Czajka
399.Data:2020-08-31Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 536/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
400.Data:2020-08-31Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 711/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Tadeusz Dereń
401.Data:2020-08-31Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 180/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
402.Data:2020-08-31Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 733/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Damian Czajka
403.Data:2020-08-31Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 339/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
404.Data:2020-08-31Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2145/19
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:Ref. Weronika Studzińska
405.Data:2020-08-31Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 506/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
406.Data:2020-08-31Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2397/19
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:Ref. Weronika Studzińska
407.Data:2020-08-31Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1485/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Tadeusz Dereń
408.Data:2020-08-31Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2080/19
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Damian Czajka
409.Data:2020-08-31Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 518/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
410.Data:2020-08-31Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 527/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
411.Data:2020-08-31Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 737/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
412.Data:2020-08-31Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 538/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
413.Data:2020-08-31Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 544/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
414.Data:2020-08-31Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 332/19
Miejsce -Sala:212 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:Ref. Weronika Studzińska
415.Data:2020-08-31Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 154/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
416.Data:2020-08-31Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 208/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
417.Data:2020-08-31Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 155/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Tadeusz Dereń
418.Data:2020-08-31Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2042/19
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Damian Czajka
419.Data:2020-08-31Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 150/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
420.Data:2020-08-31Godzina:12:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 422/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Tadeusz Dereń
421.Data:2020-08-31Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 207/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
422.Data:2020-08-31Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 1279/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
423.Data:2020-08-31Godzina:13:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 1285/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Joanna Hajduk
424.Data:2020-08-31Godzina:13:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 386/20
Miejsce -Sala:129 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Tadeusz Dereń
425.Data:2020-08-31Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 1232/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
426.Data:2020-08-31Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Damian Czajka
427.Data:2020-08-31Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 290/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Damian Czajka