Wydział:   


Budynek:  
Miejsce:  


Skład:       
Data: 
Sygnatura: 
Ostatnia aktualizacja danych:2020-05-29 7:00:00
1.Data:2020-06-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 707/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
2.Data:2020-06-01Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 253/20
Miejsce -Sala:szpital
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
3.Data:2020-06-01Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 256/20
Miejsce -Sala:szpital
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
4.Data:2020-06-01Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
5.Data:2020-06-01Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1755/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
6.Data:2020-06-01Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 30/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
7.Data:2020-06-01Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 414/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
8.Data:2020-06-02Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 632/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata
9.Data:2020-06-02Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 663/20
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
10.Data:2020-06-02Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 145/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
11.Data:2020-06-02Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 137/20
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
12.Data:2020-06-02Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 190/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
13.Data:2020-06-02Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 123/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
14.Data:2020-06-02Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 225/20
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
15.Data:2020-06-02Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 193/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
16.Data:2020-06-02Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 360/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
17.Data:2020-06-02Godzina:09:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 185/20
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
18.Data:2020-06-02Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 292/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
19.Data:2020-06-02Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 83/20
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
20.Data:2020-06-02Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 910/19
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
21.Data:2020-06-02Godzina:10:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kop 13/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
22.Data:2020-06-02Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 288/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
23.Data:2020-06-02Godzina:10:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 343/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
24.Data:2020-06-02Godzina:10:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 391/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
25.Data:2020-06-02Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 487/20
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
26.Data:2020-06-02Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 781/20
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
27.Data:2020-06-02Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 837/19
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
28.Data:2020-06-02Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 668/19
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Jarosław Poryzała
29.Data:2020-06-03Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 143/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
30.Data:2020-06-03Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 2138/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
31.Data:2020-06-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 794/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
32.Data:2020-06-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1094/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
33.Data:2020-06-03Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 553/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
34.Data:2020-06-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1971/18
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
35.Data:2020-06-03Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1546/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
36.Data:2020-06-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1283/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
37.Data:2020-06-03Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1588/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
38.Data:2020-06-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1358/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
39.Data:2020-06-03Godzina:14:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 156/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
40.Data:2020-06-03Godzina:14:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 725/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
41.Data:2020-06-04Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 112/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
42.Data:2020-06-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1557/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
43.Data:2020-06-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 581/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
44.Data:2020-06-04Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 89/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
45.Data:2020-06-04Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 595/18
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
46.Data:2020-06-04Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1561/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
47.Data:2020-06-04Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 488/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
48.Data:2020-06-04Godzina:12:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 197/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
49.Data:2020-06-04Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 310/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
50.Data:2020-06-04Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 248/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
51.Data:2020-06-04Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 320/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
52.Data:2020-06-04Godzina:14:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 226/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
53.Data:2020-06-04Godzina:14:25
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 252/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
54.Data:2020-06-08Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 460/18
Miejsce -Sala:328 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:do scalenia Jolanta Urbanowicz
55.Data:2020-06-08Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 255/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
56.Data:2020-06-08Godzina:08:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1745/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
57.Data:2020-06-08Godzina:08:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 130/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
58.Data:2020-06-08Godzina:08:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 346/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
59.Data:2020-06-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 52/20
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
60.Data:2020-06-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 298/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
61.Data:2020-06-08Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 302/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
62.Data:2020-06-08Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 353/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
63.Data:2020-06-08Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 361/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
64.Data:2020-06-08Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 210/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
65.Data:2020-06-08Godzina:09:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 268/20
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
66.Data:2020-06-08Godzina:10:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 229/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
67.Data:2020-06-08Godzina:10:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 88/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
68.Data:2020-06-08Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 33/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
69.Data:2020-06-08Godzina:10:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1750/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
70.Data:2020-06-08Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1432/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
71.Data:2020-06-08Godzina:11:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 85/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
72.Data:2020-06-08Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 989/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
73.Data:2020-06-08Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1737/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
74.Data:2020-06-08Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 865/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
75.Data:2020-06-08Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1167/19
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
76.Data:2020-06-08Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1522/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
77.Data:2020-06-08Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 867/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
78.Data:2020-06-08Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 2665/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
79.Data:2020-06-08Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 2708/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
80.Data:2020-06-09Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 799/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
81.Data:2020-06-09Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 800/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
82.Data:2020-06-09Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 373/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
83.Data:2020-06-09Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 494/15
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
84.Data:2020-06-10Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 273/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
85.Data:2020-06-10Godzina:08:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 169/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
86.Data:2020-06-10Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 83/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
87.Data:2020-06-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1386/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
88.Data:2020-06-10Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 891/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
89.Data:2020-06-10Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1909/18
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
90.Data:2020-06-10Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1425/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
91.Data:2020-06-10Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1443/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
92.Data:2020-06-10Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 177/18
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
93.Data:2020-06-10Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1687/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
94.Data:2020-06-10Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1811/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
95.Data:2020-06-10Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 819/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
96.Data:2020-06-12Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 467/17
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Kudzia
97.Data:2020-06-12Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 223/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
98.Data:2020-06-12Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 2430/18
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Kudzia
99.Data:2020-06-12Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1656/18
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Maciej Kudzia
100.Data:2020-06-12Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 816/20
Miejsce -Sala:102 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Robert Truczka
101.Data:2020-06-15Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 77/20
Miejsce -Sala:319 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Izabela Kosińska-Szota
102.Data:2020-06-15Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 76/20
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
103.Data:2020-06-15Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 438/19
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
104.Data:2020-06-15Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 843/19
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
105.Data:2020-06-15Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1803/19
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
106.Data:2020-06-15Godzina:11:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 781/17
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
107.Data:2020-06-15Godzina:12:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1697/19
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
108.Data:2020-06-16Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1657/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
109.Data:2020-06-16Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 749/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
110.Data:2020-06-16Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1651/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Aleksandra Rembiasz
111.Data:2020-06-16Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1674/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
112.Data:2020-06-16Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 165/20
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
113.Data:2020-06-16Godzina:10:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 136/20
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
114.Data:2020-06-16Godzina:10:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 35/20
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
115.Data:2020-06-16Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 655/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
116.Data:2020-06-16Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 895/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
117.Data:2020-06-16Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 106/20
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
118.Data:2020-06-17Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 118/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
119.Data:2020-06-17Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1459/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
120.Data:2020-06-17Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 762/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
121.Data:2020-06-17Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1490/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
122.Data:2020-06-17Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1578/18
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
123.Data:2020-06-17Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1591/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
124.Data:2020-06-17Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 761/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
125.Data:2020-06-17Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 2/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
126.Data:2020-06-18Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kop 7/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
127.Data:2020-06-18Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 82/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
128.Data:2020-06-18Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1435/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
129.Data:2020-06-18Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 168/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
130.Data:2020-06-18Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 933/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
131.Data:2020-06-18Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 161/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
132.Data:2020-06-18Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 155/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
133.Data:2020-06-18Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1731/19
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
134.Data:2020-06-18Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1695/19
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
135.Data:2020-06-18Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1716/18
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
136.Data:2020-06-18Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1288/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
137.Data:2020-06-18Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 346/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
138.Data:2020-06-18Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 400/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
139.Data:2020-06-18Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1277/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
140.Data:2020-06-18Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1622/18
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski: Renata Salwach
141.Data:2020-06-18Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1747/19
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Usługa SLPS , SSR Renata Pawłów
142.Data:2020-06-18Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1503/19
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
143.Data:2020-06-19Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 683/19
Miejsce -Sala:129 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:Ref. Weronika Studzińska
144.Data:2020-06-19Godzina:10:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 452/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
145.Data:2020-06-22Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 104/20
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
146.Data:2020-06-22Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 129/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
147.Data:2020-06-22Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 156/20
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
148.Data:2020-06-22Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 2724/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
149.Data:2020-06-22Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 265/20
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
150.Data:2020-06-22Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 455/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
151.Data:2020-06-22Godzina:10:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 702/20
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
152.Data:2020-06-22Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 87/20
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
153.Data:2020-06-22Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 87/20
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
154.Data:2020-06-22Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 447/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
155.Data:2020-06-22Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 179/20
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
156.Data:2020-06-22Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 395/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
157.Data:2020-06-22Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 369/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
158.Data:2020-06-22Godzina:12:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 398/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
159.Data:2020-06-22Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/20
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
160.Data:2020-06-22Godzina:12:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1801/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
161.Data:2020-06-22Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 85/20
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
162.Data:2020-06-22Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1640/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
163.Data:2020-06-22Godzina:13:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 123/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
164.Data:2020-06-22Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 323/20
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
165.Data:2020-06-22Godzina:13:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 280/20
Miejsce -Sala:218 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
166.Data:2020-06-23Godzina:08:55
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 475/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata
167.Data:2020-06-23Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 135/20
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
168.Data:2020-06-23Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 40/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
169.Data:2020-06-23Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 1079/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Kuriata
170.Data:2020-06-23Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1716/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata
171.Data:2020-06-23Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 962/18
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Kuriata
172.Data:2020-06-23Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1705/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata
173.Data:2020-06-23Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 49/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
174.Data:2020-06-23Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 175/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Kuriata
175.Data:2020-06-23Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 368/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
176.Data:2020-06-23Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 39/20
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Kuriata
177.Data:2020-06-23Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 322/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
178.Data:2020-06-23Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 269/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
179.Data:2020-06-23Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1793/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Kuriata
180.Data:2020-06-23Godzina:12:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 356/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
181.Data:2020-06-23Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 42/20
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Kuriata
182.Data:2020-06-23Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 387/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata
183.Data:2020-06-23Godzina:12:35
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 423/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata
184.Data:2020-06-23Godzina:12:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 238/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
185.Data:2020-06-23Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 952/19
Miejsce -Sala:126 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
186.Data:2020-06-23Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 862/19
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Anna Wołosecka-Berk
187.Data:2020-06-24Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 265/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
188.Data:2020-06-24Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 266/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
189.Data:2020-06-24Godzina:08:55
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 60/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata
190.Data:2020-06-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1485/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
191.Data:2020-06-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 559/17
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
192.Data:2020-06-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 23/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata
193.Data:2020-06-24Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1812/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
194.Data:2020-06-24Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1784/19
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata
195.Data:2020-06-24Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1787/19
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata
196.Data:2020-06-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1512/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
197.Data:2020-06-24Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1696/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
198.Data:2020-06-24Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 31/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
199.Data:2020-06-24Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 21/20
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
200.Data:2020-06-24Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1427/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
201.Data:2020-06-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 10/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata
202.Data:2020-06-24Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1806/19
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata
203.Data:2020-06-24Godzina:12:35
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 85/20
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata
204.Data:2020-06-24Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1389/19
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Justyna Kuriata
205.Data:2020-06-24Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 392/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
206.Data:2020-06-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 457/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
207.Data:2020-06-24Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 402/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
208.Data:2020-06-24Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 418/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
209.Data:2020-06-25Godzina:08:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 374/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
210.Data:2020-06-25Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 319/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
211.Data:2020-06-25Godzina:08:55
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 342/20
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
212.Data:2020-06-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1514/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
213.Data:2020-06-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1181/18
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
214.Data:2020-06-25Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1449/19
Miejsce -Sala:226 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Renata Pawłów
215.Data:2020-06-25Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1516/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
216.Data:2020-06-25Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 701/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
217.Data:2020-06-25Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1299/19
Miejsce -Sala:228 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski: Renata Salwach
218.Data:2020-06-25Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1037/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
219.Data:2020-06-25Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 338/17
Miejsce -Sala:327 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Małgorzata Barczyk
220.Data:2020-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 3390/17
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Kuriata
221.Data:2020-06-26Godzina:09:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 2519/19
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Kuriata
222.Data:2020-06-26Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1634/15
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Kuriata
223.Data:2020-06-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 1236/19
Miejsce -Sala:202 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:I piętro
Skład sędziowski:SSR Mirosław Irzycki
224.Data:2020-06-26Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 2556/17
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Kuriata
225.Data:2020-06-26Godzina:12:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1500/19
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Kuriata
226.Data:2020-06-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 1968/19
Miejsce -Sala:318 Budynek:ul. Bohaterów Getta 15 Piętro:II piętro
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Kuriata